| ZeroCoolXtreme a întrebat:

Vreau sa fac cumpar un buchet de flori unei prietene (nu iubita, doar prietena), dar nu stiu dupa ce sa ma uit cand intru in florarie. Cam ce flori sunt in ton acum?

5 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Un buchet de garoafe.

| Cristary a răspuns:

Eu zic trandafiri albi, caci cei rosii sunt pentru iubita. Bafta.

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna. Eu zic sa te duci intr-o florarie si sa alegi ce floare iti face tie cu ochiuwinking. Daca nu te poti decide intreaba vanzatoare ce crede ca s`ar potrivi pentru o amica.
Sau daca vrei ia o persoana [de preferat de gen feminin], cu tine, cu siguranta va stii ce sa aleagawinking
Pupici :*

| Mariiia a răspuns:

Neaparat buchet? Poti incerca si un ghiveci micut cu floricele multe thinking Daca nu. un buchet de trandafiri, sau alte flori mai ciudatelaughing pacat ca nu`mi vin acum in minte thinking Succes la alegeri :*

| seherezad a răspuns:

Nu stiu cat de mult ar conta florile cat ar insemna gestul.
ia ori ce ti'se pare tie frumos. iar daca nu te atrage nimic ia un trandafir rosu, care nu e inca total desfacut. ar arata foarte frumos cu o fundita si cand il dai ceea ce spui ar fi foarte important...asa ca ai grija ce spui si cum oferi floarea
spor la cupmaraturi