| anonim_4396 a întrebat:

'Salutare dragii mei!
Am o mare problema la care vreau sa ma ajutati!

Am mai spus asta dar m-am indragostit de o profesoara in varsta de 26 de ani!
De cand am vazut-o, m-am indragostit instant de ea si nu o pot scoate din minte, e deja casaorita si are copii! Incerc sa o fac sa imi atraga atentie si sa vorbesc cat mai mult cu ea dar ma ignora si ma bloceaza, nu stiu ce sa mai fac! Ma ajutati va rog cu ceva, macar un argument, cu cat puteti! Veti face un bine! Ma gandesc in fiecare seara la ea cum facem sex si cum facem alte chestii 18+ dar in zadar caci nu am aceasta sansa!
Daca ma puteti ajuta macar cu un sfat, e bine!

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ai mai repetat intrebarea, vezi ca e posibil sa fi pedepsit pentru asta, nu prea e voie sa repeti intrebarile. Eu ti-am zis ce trebuia zis dincolo.
Lasa-o pe prima sa-ti rapunda lumea acolo.

| ywar a răspuns:

Hmm, 26 de ani...prospaturaa. iti dai seama ce carnita tanara are asta? Nu e problema boss..hai sa mergem impreuna sa o rezolvam. Iti dai seama ca ar fi ca si rezolvata. Cat despre barbat..vedem noi unde il legam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e troll, si totul e real, nu dati cu hate si nu injurati caci nu vreau cearta!