| catalin033 a întrebat:

Ei bine, nici eu nu mai stiu ce sa cred laughing Sa incepem cu inceputul : de 1 luna am descoperit ca am o colega de scoala frumoasa si "baietoasa " ( nu este genul de fata pe care daca o atingi iti da 2 palme laughing ), eram sigur ca va fi ceva intre noi. Am inceput sa ne muscam, sa ne sarutam, toate bune si frumoase pana a inceput sa imi vorbeascaa de iubitul ei. Intr-o seara am vorbit cu ea despre noi si mi-a zis " nu va fi nimic intre noi ", timp de 2 saptamani nu am mai vorbit cu ea, insa vinerea trecuta cand a fost ziua mea a venit sa imi zica " La multi ani " insa nu am avut parte de clasicul sarut pe obraz. ci de unul pe buze, din acea zi am reluat legatura si am aflat ca iubitul ei s-a mutat in Timisoara, insa nimic nu mai era ca inainainte. Ieri dupa un picnic unde am baut cam mult amandoi, prietenul ei a venit cu masina sa o duca acasa, ea i-a sarit in brate si l-a sarutat, aseara nu mi-a raspuns la mesaje, nu a dat semne de viata. Sincer nici eu nu stiu ce e intre noi. Vi se pare normal sa stai cu unu baiat care este mai batran cu 10 ani de cat voi?. Din cate am observat eu adolescentele de 15-16 ani au iubiti de 20-25 de ani, eu ce ar trebui sa agat? fete de 12 ani? laughing. Ce credeti ca vrea ea sa fie intre noi? Care este cel mai bun remediu pentru mahmureala? P.S. M-am saturat de lamai

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca a zis ca n-o sa fie nimic intre voi eu (de-as fi in locul tau) m-as bucura si i-as zice sa ne dam hainele jos ca sa nu fie nimic. Oricum aia te place dar n-ar strica nici relatia cu ala "batran" ca probabil ii pica bani si cadouri.
Dupa mahmureala bea zeama de varza. Mai este un secret: inainte de chef bea niste ulei. Rezisti mai mult.

| mihai69 a răspuns:

1. pentru mahmureală - ciorba de potroace.
2. astea de 16 ani nu știu nimic de capu' lor. Dacă vrei gagică ar fi bine să o cauți de peste 27. Da' dacă tu ai 16... cam greu. Oricum, cele sub vârsta asta cam n-au habar pe ce lume trăiesc. Iar cele care ajung acolo și încă nu au o relație stabilă, au deja o prolemă... Da' asta e altă poveste.
probabil că tu ai putea să ajungi prin chiloțeii domnișoarei sus-menționate, dacă știi cum să-ți joci cărțile, dar nu pentru o relație de durată. Nu e genul.

| neutrino a răspuns:

Daca fata este asa cum spui tu,"baietoasa" si te lasa sa o pupi ori de cate ori ai ocazia, fara sa te altoiasca cu doua perechi de palme, atunci nu o mai intreba nimic, si pup-o cat mai des. Cat priveste varsta, fetele fiind mai mature decat baietii de aceeasi varsta, este normal ca ele sa-i prefere pe cei mai mari decat ele, si in plus acestia au de obicei si masina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? cotzoharlele astea ar trebuie dezbracate la pilea goala si batute pana ar sta mata-n coada laughing Nu o mai baga in seama, ai sa fi surprins cand are sa-ti spuna sa faceti sex, tu esti pentru nimic mai mult decat o alta sursa de energie pozitiva, da-i un sut in cur sa mearag 10m metrii taras laughing)

| catalin033 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai sti ce fund are... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin033):

Lasa fundul, are s-o lase ala bortoasa iar tu vei fi taticu' whistling pentru funduri exista ziare, nu iti trebuie decat 50-60 de lei si un prezevativ doua, dar s asti ce sa faci cu elewinking

| catalin033 explică (pentru anonim_4396):

Ce 50-60 de lei? Am auzit ieri doi colegi vorbind la picnic de una care cerea 25 de lei si sorusa 30 laughing Eu tatic? Doamne fereste, nu vreau sa fiu genul de baiat care la 16 ani isi anunta parintii ca au devenit bunici laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalin033):

Deci,lasa-te de "cur misto", in ziar sunt destule anunturi de la cururi mistowinking

| mihai69 a răspuns (pentru catalin033):

Pfuai, dom'le ce ți-e și cu criza asta...

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Știi bancu' ăla cu Bulă care-i cerea săptămânal căte zece lei lu' tac'su?
„La ce-ți trebuie copile banii?"
„Eh, bat și eu un cui..."
După vreo două luni vine ăla micu:
„Auzi tată, bagă și tu vreo două sute, te rog!"
„200?!? păi ce faci mă cu suma asta?"
„Repar ciocanu'..."
sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Inteleg unde bati, dar tu ai face sex cu o necunoascuta fara sa folosesti prezervative, dca te uiti mai sus ai s avezi ca i-am scris si de asa cevawinking

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-aș face sex cu o profesionistă, nici să mă plătească ea. Nici măcar dacă aș fi îmbrăcat în costum de scafandru, cu prezervativ cu tot. Nu poți să știi ce păduchi are pe ea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Cati ani ai?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Peste 50. Da' ce importanță are?!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Multi inainte! Dumneata nu sti ce inseamna cuvantul profesionist? La foamea de acum care a r fi aia proasta sa te invite la ea acasa stiindu-se bolnava? Daca nu sti asa se face la ora actuala, numai daca tu doresti vine la tine acasa, dar trebuie sa-i platesti in plus.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' crezi că alea știu că sunt bolnave exact în clipa în care „și-o iau"? Cam câți clienți crezi că onorează de la infectare până la depistare și (eventual) tratament?
Și nu mă lua cu „dumneata" că mă simt prea bătrân.

| catalin033 explică (pentru mihai69):

O sa se ajunga sa vezi prostituatele pe marginea autostrazii cu analizele in mana laughing Sincer am deviat cam mult de la subiect. Ieri am vazut-o cum plangea dupa iubitzelul ei laughing. In loc sa o consolez faceam misto de ea " Ai o fata ca aia care peste 2 ore se arunca de pe bloc ", " daca vrei sa te impaci cu el, urca-te pe bloc si spune-i ca daca nu va impacati te arunci ".