| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Eu o plac insa ea nu.Totul a inceput mai demult, dintr-o gluma, cateva zile ne comportam ca un cuplu adevarat, ne sarutam etc.ne intelegeam bine vorbeam si dintr-o data numai ma baga in seama, nu o mai intereseaza pur si simplu. A scos poza cu noi de pe profilul ei, imi sterge commentariile etc.Cand vreau sa vorbesc cu ea fuge se fereste, macar sa zica da sau nu.NUmai am nicio idee am vb.si niste prietene de ale ei si ele m-au sfatuit sa ma las cu toate ca nu pot.Chiar numai am nicio idee voi ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca si prietenele care o cunosc cel mai bine iti sp s-o lasi in pace nu-i rau.cine stie poate te-a folosit doar sa faca p cineva gelos si cum a reusit nu-i mai folosesti la nimic.
fete mai sunt si dragoste cu forta nu se poate!

| kidu_6779 a răspuns:

Fetele-s ceva mai complicate...
Cred ca singura solutie ar fi sa o intrebi direct. Daca o lasi balta vei ramane oricum cu indoiala!
Cand o vezi...o saluti si intri in vorba cu ea ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Poate asa vei reusi sa ajungi si la subiectul care te macina.
E singura cale prin care poti afla adevarul.
Succes!

| Lexiiii a răspuns:

Nustiu poate ca pentru ea a fost doar o joaca.Incearca sa o prinzi odata si sa vb, nu conteaza ca fuge, tine-o.Si intreab-o clar ce are de gand sa faca.

| optical a răspuns:

Faza este ca a mai fost si cu altii inainte si au avut aceeasi soartahee hee e genul de fata care ii place sa fie cautata sigur. Daca o sa ma duc sa vb.cu ea o sa imi zica sa o las si pana la urma nu stau sa ma rog de ea eu mai tina la ea daca vrea bine daca nu PA:* app.va multumesc de sfaturi. eventual o sa revin cu un deznodamanthee hee