| MisterLove12 a întrebat:

Salutare,eu sunt Luci si as vrea sa ma ajutati:
In noaptea de 26.07. 2015, am fost la o nunta.Acolo m-am intalnit cu o fata,si s-a intamplat ceva minunat!:M-am indragostit de ea! Cu curaj,am invitat-o la dans,am cantat,am vorbit si bineinteles ca am dansat impreuna! Toata noaptea ma uitam numai la ea,in ochii ei si apoi mi s-a indeplinit dorinta care "mi-a venit" exact in acea noapte,am deschis o relatie libera cu ea!
Asa ca,ca sa ii arat ce simt pentru ea,cat de mult o iubesc,m-am decis sa ii fac un mic cadou!
In realitate i-am pregatit cadoul perfect pe care stiu ca il adora,o pereche de cercei albastrii sclipiciosi, pentru ca mereu se uita la cerceii altei fete.
Si acum as vrea sa ii fac un mic video sau ceva de genu.
Ma ajutati cu o sugestie? happy
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Las-o mai incet, altfel o pierzi.
Cerceii deja sunt un cadou mult prea rapid, daca ii mai faci si video, probabil o sa fuga de tine de n-ai sa-i mai vezi ochii niciodata...
Si apropo, 26.07. 2015 este astazi... Azi-noapte ai cunoscut-o? Cand ai gasit cerceii aia? Cand i-ai dat?
Un om normal care a fost la nunta azi-noapte, inca doarme, sau acum se trezeste.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Acum am citit... Ai pregatit doar cerceii, nu i-ai dat inca.
Parerea mea este sa astepti macar inca 2 intalniri, pana cand ii vei da cerceii.
Iar idea cu video, las-o balta.
Fetele frumoase sunt curate permanent de multi baieti, iar cei mai siroposi sunt primii pe care ii evita. Nu ii demonstrezi nimic cu imagini cu inimioare, videoclipuri si alte prostii.

| LoveSleep a răspuns:

Ești atât de penibil.
O știi de câteva ore, omule. Ce iubire visezi? O să râdă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sigur ca si ea te place merita toate aceste atentii, daca nu, las-o mai moale, asa ii starnesti interesul. Ai putea de ex daca se poate sa faci un video unde dansati voi la acea nunta.

| CrissCristina25 a răspuns:

Daca vrei sa-i faci un video ar fi bine sa ii iei pozele sa i le pui in video si la fiecare poza sa scrii cat de mult o iubesti. Mesaje dragute care sa aiba legatura cu ochii ei, cu atitudinea ei, dar sa fie originale din inima tawinking

Poti sa-i inramezi o poza sau sa ii dai o pernuta cu poza ei pe ea(intelegi tu) si cu un mesaj dragut.

Sau sa ii dai o scrisoare in care sa ii scrii ceea ce simti pentru ea si cat de mult o iubesti.

Bafta!