| GeorgeMihai a întrebat:

Există cazuri când o femeie sau un bărbat care a produs despărțirea, să se întoarcă după un timp la fostul partener / parteneră după câteva luni? Mulțumesc frumos!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destui fraieri.
Pardon, destule cazuri!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ohoo, din pacate exista, nu cazuri, ci ceva chiar absolut care se intampla mai mereu prin lume.

| Freya1 a răspuns:

Eu una am patit-o.Dar in general asta se intampla in cazul in care ceva e putred la mijloc.
O dată ce cineva sa desparte de tine are anumite motive.Ori nu esti ok pentru el/ea si atunci nu se mai intoarce, ori a gresit el/ea cu ceva si atunci cand nu ii mai merge se întoarce la fraierul/fraiera cu care ii era bine si pe care la/a lasat-o de prea mult bine ceia ce nu prea e convenabil pentru cel parasit.

| LoveSleep a răspuns:

Sa o faci sa se întoarcă la tine e mai simplu decât sa o faci sa stea cu tine.
În funcție de cât de tare o vrei înapoi și cât de mult ești dispus sa te schimbi, cerul e limita.

| Nemessys a răspuns:

Cazuri sunt, dar asta nu înseamnă că o să se întâmple și la tine.

| GeorgeMihai explică (pentru Nemessys):

Sau poate se va întâmpla și la mine, pam - pam!

| Nemessys a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Ok, atunci așteaptă tu mult și bine dacă inloc sa îți găsești pe altcineva, preferi sa astepti pentru ceva ce oricum nu o sa se întâmple.

| CleanHeart a răspuns:

Bineinteles!
Si ce frumos este sa le inchidem usa in nas.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Păi depinde de ceea ce a fost între ei. depinde motivul despărțirii, depinde dacă merită, daca se mai iubesc...

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Da,depinde și de cauza rupturii, sentimente