| GeorgeMihai a întrebat:

După cât timp de la despărțire, unui fost sau unei foste, i se instalează dorul de fostul sau fosta parteneră? Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea contează timpul. In principal oricărei persoane îi se instalează dorul de tine, tocmai atunci când nu te gândești la ea și o uiți, indiferent că ești tip sau tipa, nu prea contează de relația care o ai, am observat că tocmai atunci când uitam de existența unor "prietene" începeau să răsară ca ciupercile din nou în viața mea. laughing

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Când ii vine dorul te contactează.

| Mmn a răspuns:

Depinde daca i-a pasatlaughing ca daca nu, niciodata.

| GeorgeMihai explică (pentru Mmn):

Păi ea a ținut la mine...să-nteleg că da?

| Mmn a răspuns:

Depinde ce a facut-o sa se desparta. Daca in momentul cand a pus punct ea nu mai simtea nimic pentru tine, nu o sa simta lipsa. Daca mai avea ceva sentimente e posibil sa simta dorul la scurt timp. Care in timp o sa dispara

| wereyou a răspuns:

rolling on the floor) sunt multe alte c... In lume pe care vrei sa lei ai în locul tău masi duce la alta