| tudorashMD a întrebat:

Salutare,fete,baieti,am nevoie de ajutorul vostru,Simbata va veni prietena mea la mine,si as dori ceva sfaturi referitor la MUZICA! Vreau ceva muzica care sa completeze atmosfera de intimitate... ceva de calitate, Sa creeze o atmosfera mai placuta.o seara buna! Mersi anticipat

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cauta prin magazinele de CD-uri compilatii de muzica romantica. Sau cauta pe YouTube "romantic music". Poti downloada de acolo.

| tudorashMD explică (pentru SkyPilot):

Mersi de sfat, dar vreau de la voi denumire de cintece, compozitori, poate, Ceva ~Controlat~big grin

| SkyPilot a răspuns (pentru tudorashMD):

Cat de romantic vrei sa fie? Poti incerca sa cauti "music tantric sex", chestiile astea sunt cap-coada si sunt foarte bune pentru un romantism mai... concret, daca intelegi ce vreau sa spun.

| tudorashMD explică (pentru SkyPilot):

Hei, mersi, dar nu de sex este vorba, ci de o seara mai intima in sensul cela ca sa ne scufundam in saruturi, si/sau inbratiseri, apropo unele piese din care mi-ati propus sunt bune, dar vreau mai multe sa am de unde elege...

| NameHarris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uIR3WA8rMzk Nu ascult manlele dar asa imi place la nebunie:)))