| ktln a întrebat:

Salutare fetelor! Nu mi-a venit de 2 saptamani, nu stiu ce am patit.eu cred ca am racit si e de la raceala, am luat si foarte multe pastile si am citit pe net ca de la pastile mai ales antibiotice iti poate intarziia. Altceva nu poate sa fie, deoarece am verificat acest lucru cu 2 zile in urma big grin. Sunt disperata ca nu prea am dureri, adica nu am mai deloc dureri. Va rog mult spuneti-mi ce sa fac, dar fara ginecolog si din astea. :d

1 răspuns:
| Diiiiia a răspuns:

îţi vine luna viitoare şi o să dureze mai mult. mi s-a întâmplat şi mie; d;*