| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Fosta mi-a zis dupa doua luni si doua zile, la multi ani de Sf. Mihail & Gavril pe wapp de pe unul din cele doua numere pe care ma blocase, dupa care m-a intrebat daca sunt bine. Intrebarea este urmatoarea. De duminica de cand a fost sarbatoare, nu a mai intrat pe wapp pe acel numar, oare va mai avea de gand sa ma mai contacteze pe parcurs? Voi ce parere aveti? Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"oare va mai avea de gand sa ma mai contacteze pe parcurs? Voi ce parere aveti?"

noi credem că dacă eși un gentleman Georgică mamă, de revelion, te mai felicită odată

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ar trebui sa o contactezi tu.

| NarcisIfrim a răspuns:

1.vrea sa vada daca inca esti in limba dupa ea
2.regreta ca a te a pierdut
George tu alegi!