| GeorgeMihai a întrebat:

De ce fosta m-a deblocat de pe Facebook si nu de pe WhatsUp la 28 de zile de când nu ne-am mai vorbit? Are gând să mă contacteze din nou?

Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii pare rau dupa tine si are sperante la impacare

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

28 de zile? Hm! Probabil i-a venit c.m. si gandeste altfel in ceea ce te priveste.

| GeorgeMihai explică (pentru darrio2007):

'' c.m ''? Poti fi mai explicit te rog?

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Nu ai avut de a face cu fete? Ciclu menstrual.

| GeorgeMihai explică (pentru darrio2007):

Ba da...

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Bravo!

| Simpatic a răspuns:

Daca din vina ei v-ati desparti si mai ales ca te-a uitat repede adica si-a gasit imediat pe cineva (ca unele asa fac) nu ii mai da nicio sansa, cine greste odata greseste si a doua oara.
Las-o pe ea sa te contacteze nu face tu niciun pas ok?

| GeorgeMihai explică (pentru Simpatic):

Crezi că m-a deblocat special pentru a mă contacta din nou din pricina unor remușcări ca să zic așa?

| siriusblack98 a răspuns:

Poate așteaptă să-i zici ceva. Ai formulat întrebarea în așa fel de parcă noi i-am putea citi gândurile totuși.

| Yuoia a răspuns:

Te mai intereseaza "fosta"? Ea te spioneaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

1. Vrea să vadă dacă ți-ai făcut o altă relație, în cazul în care ți-ai făcut va încerca să vă despartă laughing
2. E doar curioasă.

| Gigi777 a răspuns:

Nu stim, aflam. De ce nu o contactezi tu? Aaa sau stai ca e fosta si inseamna ca ai alta prietena deja, deci nu mai poti sa o contactezi, sau poti, dar nu poti. Salutare!

| MARI_9096 a răspuns:

Iti sugerez sa apelezi la cartile de tarot