| boy991 a întrebat:

Salut, am o problema, nu pot face sex cu prietena mea(e virgina) de curand am incercat pentru prima data si cand trebuia sa il introduc in vagin mi se inmuia, murea da dupa multe incercari a intrat pana la urma si am dezvirginato, curgea sange iar apoi na mai vrut finca o durea foarte rau numai putea sa stea nici in picioare, tremura. In fine deci de dezvirginat am facut-o iar acum a doua oara tot la fel cand trebuie sa il introduc in vagin mi se inmoaie moare, e si foarte stramta si stit de ce finca am dezvirginato l-am pus doar odata putin si a curs sange. cum fac sa nu mi se mai inmoaie pur si simplu nu intra in vagin moare. cum fac sa numai moara?

Răspuns Câştigător
| alexandraplay a răspuns:

Pai poate ea nu te atrage sau nu se simte ea bine sau iti este putin frica ar fi trebuit sa o lasi in pace sa iti spuna ea can e gata poate nici tu nu esti gata funda? si mult norocbig grin

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasă mă fata că o nenorocești, lasă pe altcineva capabil.

| boy991 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am cerut alt raspuns nu v-am intrebat daca sa o las sau nu oricum toti stiu ca asa o doare pe o fata cand e deflorata.

| Alex66 a răspuns:

DUrex big grin folosestele big grin

| dragos9234 a răspuns:

Roaga-l pe ala care te-a blestemat sa iti moara la intrare sa isi retraga blestemul.
O alta varianta ar fi viagra

| KaterinkaBoy a răspuns:

Moare la intrare.rolling on the floor)Mi-ai facut ziua mai buna.Cat de solutie...Viagra