| AlbertoMarius1234 a întrebat:

Salutare, in urma cu cateva zile mi-au aparat 3 fire de par pe penis. Stiti ceva in legatura cu asta? Cum pot scapa de ele?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te speria, ca parul la cuc apare la pubertate, fiind ceva normal pentru toti baietii.
Nu trebuie sa dispara, dimpotriva, vor creste mai multe, asta fiind un proces perfect nromal si sanatos!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pot sa apara fire de par pe pielea care acopera penisul, deoarece exista pori exact la fel ca si cei situati la baza penisului, din care creste pilozitatea pubiana. Pur si simplu trebuie sa le smulgi din radacina ori de cate ori reapar, fiindca doar asa vei reusi sa scapi de firele de par amintite. Sanatate!

| Goete a răspuns:

Ce desteapta e Ioneasca, ca mereu da raspunsuri aiurea. Tu vorbesti de par pe scula si ea de parul pubian

| GouDidodino a răspuns:

Smulge-te cu penseta