| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Ce parere aveti despre urmatoarele replici de agatat?
Sunt dintr-un video de pe YouToube de la Arman Abasi.
,,Buna,cum gasesc drumul spre inima ta?"
,,Buna,m-am ratacit si nu gasesc numarul tau de telefon."
"Buna, au cumva WiFi ca as vrea sa ma conectez cu tine?"
Vreau raspunsuri si de la baieti si mai ales de la fete.
Si dupa cum bine stiti cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Motherlode a răspuns:

Nu cred ca exista niste replici standard care sa se potrivesca tuturor. Eu sunt fata si nu cred deloc in replici de agatat. Cel mai bine este sa te comporti natural si sa nu te straduiesti prea mult sa gasesti "cuvintele potrivite". De asemenea, te-as sfatui sa nu mai urmaresti videoclipuri cu sfaturi de agatat pentru ca sunt false si de cele mai multe ori problematice. Cea mai buna metoda atunci cand iti doresti o relatie este sa fii tu si sa te comporti normal, sa iti faci mai intai o prietena si apoi o iubita. happy Bafta! :X

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sunt penibile frate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îți dau eu unul.
Să facem un copil împreună. Ce zici?

| LordCristobal explică (pentru sadrian46):

Asta e prea extrema.)))))))))
Cred ca risti sa pirmesti o poseta in cap daca zici asa ceva.)))))))

| sadrian46 a răspuns (pentru LordCristobal):

Nu neapărat. Evident că o lovești la sentiment. Dar te ține minte.

| OldSoul a răspuns:

Daca replicile astea chiar functioneaza... Mi-am ratat viata, cariera, si probabil si toate "Cuceririle" pe care le-as fi avut daca le foloseam sad

Bine, probabil chiar functioneaza... Daca le aplici cu vreo tipa dintr-un satuc uitat de lume, sau care nu a vazut picior de barbat in preajma.

| Emma30555 a răspuns:

E destul de penibil sa i spui asta unei fete de pe strada. Încearcă sa fi mai modern mai actual, astea mi se par replici din mediul rural.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Lame.

| Eireann a răspuns:

Subt cam penibile, ca orice alte replica "de agatat".

| Eireann a răspuns:

Vrei o replica de agatat?
" Buna, ma cheama X, esti draguta si imi place zambetul tau. As vrea sa ne cunoastem mai bine, vrei sa iesi cu mine la un suc zilele astea?". Vorbesti ca un om normal cu ea si vezi ce se intampla, nu umbli cu replici de pe net.

| LordCristobal explică (pentru Eireann):

Ai dat un raspuns foarte bun.
Dar uitandu-ma la videoclipu cu replicile alea de agatat multe fete din Bucuresti erau date pe spate oarecum placut impresionate.
Acum nu stiu daca se prefaceau sau le placea dar cred ca e mai bun sfatul tau.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor ieftin
penibil

| iulia0514 a răspuns:

Părerea mea este sa nu mai încerci sa copiezi toții proștii de pe Facebook, YouTube, Instagram etc! Nenea ala cu replicile astea poate da pe spate una din alea cu tărâțe in loc de creier sau dacă are mulți banii se găsesc câteva care sa para super entuziasmate dar altfel slabe șanse! Sfatul meu este sa fii tu însăți!

| LordCristobal explică (pentru iulia0514):

Stai linistita ca nu as incerca sa agat o fata cu replici de genul ala.

| iulia0514 a răspuns (pentru LordCristobal):

Sperhappy pentru că sunt oribile

| Sylvyu92 a răspuns:

Rezoneaza foarte bine cu acest clip https://www.youtube.com/watch?v=j-W77Mu-XZQ&ab_channel=FarasensTv sexual harrasment arata si bine rau arbassi ala, ce ma uimeste e cum marele Loren Logout in clipul de fata se lega de orice chestie in ai tine partea acestui mascarici, probabil se complac unul altul, doar ca primul mai profita si de banii la prostii ce apeleaza la el