| anonimka282123 a întrebat:

Salutare la toti, am si eu nevoie de un sfat de la voi.

Deci eu cu fostul meu ne-am vazut in padure in weekendul trecut pai si ne sarutam foarte mult si apoi i-am facut oral dar nu a ejaculat, apoi iar ne-am sarutat si asa mai departe pai si din ziua aia deloc nu imi mai scrie parca nimic nu s-a intamplat dar eu inca am sentimente pentru el, dupa seara aia mereu cand imi amintesc tot pai am fluturi in stomac si etc. Care este sfatul vostru? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asta e un joc de-al lui, nu te lasa pacalita chiar daca il iubesti!
Lasa-l pe el sa te contacteze si o va face pana la urma daca va vedea ca tu nu dai nici un semn de viata si te place.
Iar daca nu o va face atunci il poti cauta tu dupa 1-2 luni dar sa stii ca vei fii la degetul lui cel mic iar cand indragosteala ta va disparea te vei trezi la realitate si sansele de despartire vor fi mari. Deci acum decizi tu ce vei face in continuare!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Erau ferigi prim preajmă? Daca da, asta e cauza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca e fostul... de ce te-ai astepta sa iti mai scrie?

| anonimka282123 explică (pentru suntserios):

Pentru ca am sentimente pentru elhappy

| anonimka282123 explică (pentru suntserios):

Pentru ca m-a sarutat si am avut iarasi o conexiune

| sierra1 a răspuns:

"Deci eu cu fostul meu ne-am vazut in padure... Ce as putea face?"

să ne lămurim: e FOSTUL sau nu?

| sierra1 a răspuns:

Fă-te cardiolog

https://www.tpu.ro/......cardiolog/

| relian a răspuns:

Nu poti face nimic, se pare ca nici de oral nu prea esti buna laughing daca iai fi facut treaba buna, stai tu linistita te cauta el, asa daca nu te mai cauta deloc, aia inseamna ca nu i-a placut ce iai facut.
Sfatul meu, este sa faci ceva la care te pricepi, daca ceva nu-ti place nu fa, cauta altul, care sa ii placa cei faci tu, sa te placa cum esti tu, cam asta ai putea sa faci.

Fiecare om eset atras de o anume persoana, nu la toti le plac aceleasi chestii, fiecare simte si vede in felul lui.Pt unia esti f buna, pentru altii deloc, depinde de barbat.
Ar fi bun sa mai pui mina si sa inveti sa te si exprimi, singur ai nevoie.
Tu ai citit ce ai scris, felul cum te exprimi? Daca faci sex la fel ca si cum te exprimi nu-i de mirare ca ala nu mai da semne.

| Emilian65 a răspuns:

Insista! Poate este supărat de ceva și cu timpul ii va trece supararea.

| IamJoKeR a răspuns:

Este pacat sa te intorci in trecut la fostul...

| anonimka282123 explică (pentru IamJoKeR):

Dar oricum nu am fost asa mult impreunahappy

| IamJoKeR a răspuns:

Trebuia să-ți facă și el.

| besche a răspuns:

Cel mai bine pentru tine este să încerci să-l uiți! Nu te merită!