| Maxim96 a întrebat:

Salutare la toti!
Cum este in viziunea voastra o relatie perfecta intre un baiat si o fata?

13 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Cu certuri cu impacari si sa stie pwrintii de voi

| Dariusuu a răspuns:

O relaţie perfectă înseamnă să fie cei doi îndrăgostiţi mai mult decât pot fi singuri.Nu ştiu dacă există o relaţie perfectă cu adevărat dar când e vorba de iubire şi respect, mulţi o vor vedea perfectă chiar dacă nu e.

| MaliciousDeath a răspuns:

Cat timp pot fi ei insisi in prezenta celuilalt si exista si putina atractie fizica, e ok.
Am observat ca unii au tendinta sa se schimbe pentru partener, chiar daca nu le-a cerut nimeni asta...si mi se pare nasol.E ceva gen "urasc ciocolata amaruie, dar daca tie iti place, atunci o sa-mi placa si mie."E dragut ca-ncerci, dar nu.

| gingergirl1 a răspuns:

O relatie perecta pentru mine? ar fi cu un baiat dragut, care sa stie sa se poarte e cel mai important! Plimbari dragute in parc, tinut de mama, saruturi pe obraz si alte chestii "copilaresti"ar fi perfecte pentru mine...love struck

| RisenLight a răspuns:

In mare parte fara secrete (sa fim seriosi ca nu poti spune chiar tot ce ai pe suflet si nu puteti spune ca nu e asa), sa te simti bine langa acea persoana, sa fie pe o minte cu tine, sa fi tu insuti langa ea si nu in ultimul rand sa simti lucrul ala in sufletul tau care iti creeaza o anumita "nevoie" de ea, da rintr-o anumita limita (si tu si ea aveti nevoie de spatiu, niciodata nu trebuie sa fi prea insistent sau prea moale ...fi tu insuti mai pe scurt, iar cand vezi ca ceva nu e bine ajustezi in functie de situatie).
Asta am scris in 2 minute dar cred ca e indeajuns happy
Succeswinking

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Ai prietena?

| Maxim96 explică (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Scrie in privat, te roghappy

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns (pentru Maxim96):

Nu pot, TPU nu-mi da voie sad

| Maxim96 explică (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Da-mi dar id-ul tau te rog!

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns (pentru Maxim96):

Ti-am scris pe privat.

| Ninaaaa a răspuns:

O relatie in care cei doi sa se iubeasca maxim si sa se respecte. Sa fie fericiti unul cu celalalt.

| Girl555 a răspuns:

In primul rand fara secrete, sa se inteleaga ca fratii, sa fie cei buni pr, si iubiti! sa se certe din cand in cand pentru ca nu exista relatie fara certuri, dar apoi sa se impace pentru ca e mai dulce impacarea, sa aiba incredere unul in celalalt ..si multa iubireee big grin

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Girl555):

As mai adauga ceva la ce ai spus. cei doi ar trebui sa fie si compatibili, pentru ca o fata educata cu siguranta nu ar suporta sa aiba un manelist/cocalar langa ea...