| adnreas09cta a întrebat:

Salutare lume, aveti idee de ce nu pot sa am o iubita mai mult de o saptamana douo...:'\

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa te porti frumos cu ea, sa nu o jignesti si sa o surprinzi mereu! Eu cu un astfel de baiat as ramane!

| adnreas09cta explică (pentru Elena1234456):

Nu jignesc, mereu m-am purtat frumos, un mare gentelman, mereu le surpindeam'' da nici una nu a vrut ceva serios...la dracu daca eram urat nu statea nici una cu mine... dara mite sa----

| neutrino a răspuns:

Fetele, in general, nu sunt incantate sa le plimbi cu camionul. Incearca si tu cu o masina mai mica.

| adnreas09cta explică (pentru neutrino):

Buna asta da nu le plimb cu camionulaughing am sa imi schimb pozabig grin

| Xenya a răspuns:

Prea multe defecte, si toate sunt adunate la tine.Esti un ghinionist!
Tu esti problema...

| LineGuide a răspuns:

Pentru ca nu cauti persoana potrivita, si le schimbi asa instan cand nu iti mai plac. Daca pui aceasta intrebare inseamna ca ai avut cel putin 3-4 partenere, deci cum de ele nu te-au pastrat ca partener? Exista ceva ce trebuie schimbat la tine!
Mult noroc!

| Resurrection a răspuns:

Depinde de modul in care te comporti, vorbesti, poate ca fetele sunt deranjate de anumite actiuni ale tale sau poate pur si simplu nu vor o relatie stabila

| adnreas09cta explică (pentru Resurrection):

Mereu le-am protejat am avut gija de ele am fost atent, niciodata nu am injurat in fata unei fete sau sa tip...

| Different69 a răspuns:

Iti plac aventurile

| adnreas09cta explică (pentru Different69):

Nu ca imi plac aventurile, da vreau o fata doar amea, nu-mi place sa fiu sigur m-am saturat ca azi sa ies cu o fata si peste putin timp cu alta.

| Different69 a răspuns (pentru adnreas09cta):

Poate nu iti petreci destul timp cu ea sau nu ii acorzi destula atentie

| christianlaroka a răspuns:

Poate ca inca nu ai gasit fata speciala pe care o cauti, sau ai un comportament care deranjeaza foarte tare, sau fetele care le alegi nu cauta relatii stabile.

| Mariiuta a răspuns:

nu alege o panarama alege una cuminte si sigur te va tinewinking

| Madu a răspuns:

Cred ca asta tine si de comportamentul tau, de modul in care ii vorbesti dar depinde si de genul de fata cu care incepei o relatie! Tu stii cel mai bine cine e vinovat in situatia ta!big grinMulta bafta in gasirea unei solutiihappy