| VrRos780 a întrebat:

Voi aveți idee cum se face o iubită?

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, prin Tinder

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce-ti iei servici si inveti sa vorbesti frumos si respectuos cu fetele, intoarce-te aici si-ti spun eu.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Ce legătură au banii
Pana la urma gasesc pentru o ieșire la o cafea sau ceva. Daca e vorba ca fără hârtii nu îmi fac relație, stau singur pana la 80 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Cu ce legatura au banii?
Nici o fata/femeie nu va accepta sa iasa cu un trantor la plimbare sau sa-l faca de iubit.
De paraziti ai societatii nu avem nevoie, aia sunt oameni care nu-s capabili a faca nimic pe fata pamantului, doar se hranesc cu vietile altora si cu banii parintilor.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Materialiste
Maxim o cafea v-aș da

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Tine-o tot asa... ca tot singur vei fii in urmatorii 20-30de ani

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

ți-au explicat "colegii" in amănunt, aici

https://www.tpu.ro/......-atractie/

| LordCristobal a răspuns:

Valeu,ai bulversat site-ul cu intrebarile tale care se repeta in fiecare zi.

| VrRos780 explică (pentru LordCristobal):

Pai dacă mi se pare ceva imposibil, întreb și eu

Răspuns utilizator avertizat
| samsaruturmentat69 a răspuns:

Da, stanga imprejur si acasa te duci