| ShadoWCrist a întrebat:

Aveti vreo idee cum sa imi "recuperez" fosta iubita?! Funda

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Păi depinde de motivul pentru care v-aţi despărţit. Eşti sigur că vreţi să fiţi iar împreună? Pentru că te asigur că niciodată nu va mai fi între voi ce a fost prima dată pentru că încrederea unei fete se recâştigă foarte greu. Dacă are pe altcineva nu mai ai şanse să o recucereşti. Plus că o femeie nu se "recuperează". Se recucereşte. Dacă e singură, invit-o la un suc să vorbiţi deschis despre relaţia dintre voi doi. Dacă nu va accepta să mergeţi doar voi doi, dinguri, mai cheamă un prieten cu tine, ea o prietenă şi vorbiţi deschis. Până la urmă cei doi vor pleca şi veţi rămâne singuri. Doar spune-i că îţi pare rău că ai lăsat-o să plece şi spune-i ce simţi pentru ea. Dar în general, şansele de a mai recuceri o fată când te afli în situaţii de genu', sunt minime. Succes!

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum decat printr-o intamplare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Fosta... greu. Daca are pe altcneva nu prea mai ai sanse sis-ar putea sa t-o iei daca incerci sa te apropii de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu cred ca ar merita s-o "recuperezi", din moment ce ai folosit un terment potrivit mai de graba pentru un obiect amanetat, decat pentru o fiinta umana.

Iti dau 10% sanse ca n-o sa mai fiti impreuna.

| Ezeru a răspuns:

Cu greu si cu rabdare.
Daca a inceput o noua relatie nu prea mai ai sanse.
Ai putea incepe prin a te apropia de ea. Dupa ce te-ai apropiat putin ii organizezi ceva romantic si iti cer scuze daca ai gresit cu ceva. Discuti cu ea vorbesti sincer si ii spui ca inca mai tii la ea si ai vrea sa iti mai ofere o sansa daca se poate.
Acum depinde si de despartirea avuta.

| dana12848 a răspuns:

1) vorbeste cu ea sa vezi daca mai e interesata.da ca da iti va trebui multa rabdareeee))

| ShadoWCrist explică (pentru dana12848):

Rautacioaso laughing

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Hai mai eu vb din suflet si tyuulaughing))))

| ShadoWCrist explică (pentru dana12848):

Aham laughingDe unde esti?! laughing

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Acum langa tine tongue))

| ShadoWCrist explică (pentru dana12848):

As vrea eu laughing tongue

| Zedge a răspuns:

Castiga la lotto!