| LordCristobal a întrebat:

Salutare lume!
Fetelor,sa zicem ca iesiti cu un baiat la o intanire la o cafenea si dupa o intalnire reusita baiatul va face urmatoare propunere:
,,Uite,imi esti foarte simpatica si as vrea sa vii la mine acasa ca sa te iubesc toata noaptea".
Fetelor, ce ati face in aceasta situatie?
Ati accepta aceasta propunere?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut!
El vrea doar sa fiți prietenii cu beneficii.
Tu vrei asta?
Da, as accepta.Este o situație moderna și des întâlnită.
Baietii/bărbații nu mai vor relații, doar sex.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu.Sexul in astfel de situatii e cat se poate de superficial, indiferent cat incerci sa-l impachetezi frumos.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

" îmi este foarte simpatica" = vrăjeală.
Singurul interes al acestui tip este doar să o facă cu tine și să te lasehappy
Dacă legatura nu este una " serioasa" atunci nu își are rostul.

| AdioTPU a răspuns:

I-aș răspunde așa "Uite, ești cam badaran" apoi mă ridic de la masa, iau un pahar cu apa sau suc de pe masa, ce o fi și îl stropesc pe față apoi mă ridic și plec.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu, nu as accepta, orice barbat serios cu intentii serioase nu propune asta de la prima intalnire, ba din contra, daca are un modul de viata mai strict, poate chiar tu o sa il astepti pe el...