| LordCristobal a întrebat:

Salutare lume!
Fetelor, sa zicem ca iubitul vostru ar dori sa ii tundeti parul pubian invocand motivul ca i-ar fi foarte drag sa faceti treaba asta.laughing)))
Ati accepta sa faceti asa ceva pentru iubitul vostru?laughing))

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Cu condiția să-mi facă el inainte epilare inghinala.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai sa nu iti amintesti de ceva si sa-i tai si obiectul.

| dullcat a răspuns:

Poate daca e reciproc, da. Tind sa cred ca femeile petrec oricum mai mult timp in baie pregatindu-se...deci de ce as vrea sa pierd si mai mult timp pentru el? Cel mai ok e sa se ingrijeasca fiecare de propriul corp.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Are handicapat ceva, de nu poate singur?
Ca doar în situația de genul, trista de altfel as vedea sensul.
Consider ca fiecare trebuie sa se ocupe de propria igiena.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Sunt baiat, chestia asta depinde acum de parerea unei fete. Probabil unele vor, pana la urma daca esti intr o relatie cu cineva, in intimitate trebuie sa nu va fie rusine/scarba de nici o culoare. Poate si invers ar merge sa ii tunda baiatul rolling on the floor
Totusi nu vad logica..adica pe bune te poti lua singur..hai ca daca iti place mult si asa, sa zicem ca ti ar face placerea o singura data dar restul. tunde l singur/a ca nu mori.