| LordCristobal a întrebat:

Salutare lume si bine v-am gasit!
Fetelor,sa zicem ca veniti acasa de la munca obosite si cand intrati in casa e o mare dezordine,o gramada de vase nespalate in chiuvete si multe doze de bere pe jos.Iar iubitul vostru danseaza pe masa pe melodia,, Dragostea din tei"iar prietenii lui il aplauda.laughing))
Cum o sa reactionati in situatia?
O sa ii faceti scandal iubitului urmatoarea zi sau o sa il iertati?laughing)))

Răspuns Câştigător
| Mda01 a răspuns:

Numai bine au venit și prieteni lui, se organizează băieții si fac curat după ei.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cine face mizeria si dezordine trebuie sa si curete dupa el/ea. Femeile petrec infinit mai multe ore pe langa job, pentru a se ocupa de casa si nu e normal.Asa cum barbatii isi doresc timp liber, si noi ne dorim, mai ales daca avem acelasi serviciu de 8 ore.In plus, cine nu pune mana sa faca, nu pretuieste si nu are grija sa mentina ordinea/curatenia. Iubita sau sotia nu e mama/menajera.

| AdioTPU a răspuns:

Nu fac scandal, ar fi în zadar. Îl pun să facă ordine luna în toată casa și să spele vasele iar daca refuza nici eu nu mă ating de vase orice ar fi. Cine face dezordine acela trebuie să facă și ordine.