| celios a întrebat:

Salutare lume. ma numesc iosif si am 16 ani. vreau sa ma ajutati si pe mine va rog frumos se poate? dau fundita plzz. ascultati-ma va rog : intr-un timp am stat cu o fata si nu stiam sa sarut bine,, si s-a despartit de mine nu mi-a zis de ce. era prima prietena a mea. si acum vb cu o fata pe mess dar nu gasesc cuvinte frumoase sa o fac sa isi dea seama ca o plac am iesit cu ea in parc si am sarutato dar nu ma descurc nu stiu ce sa vb cu ea ma poate ajuta cineva va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| morena9411 a răspuns:

Trebuie sa fi mai dulce cu ea sa ii spui cat de frumoasa e, ca ochii ei inspira dragoste, trebuie sa pui si tu mai multa vrajeala. Sa o ti de mana, sa o strangi in brate, sa ii atingi parul asa usor :X ia sa vezi ca se indragosteste :X Bafta happy

| celios explică (pentru morena9411):

Iti multumesc am incercat ce mi-ai spus si cred ca a functionat iti multumesc din nou acum stau cu fata dorita va mulltumesc la toti inclusiv tie iti multutmesc si bafta in continuare :*

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fii tu insuti. Daca va potriviti, te va aprecia asa cum esti. Nu trebuie sa te schib pentru nimeni si nimic.

| misu a răspuns:

E vorba de autosugestie, te ai speriat tu degeaba, ce e mare lucru sa saruti, cum am putea sa te invatam noi

| Awesom a răspuns:

Spune-i ca ea pare a fi fata ideala pentru tine minte-o frumos.

| strengaritzza a răspuns:

Alint-o si fi dulce cu ea. Trateaz-o cu caldura. Fetelor le plac baietii atenti cu ele.
Sarut-o cum stii tu mai bine, prinde-o de mana. Arata-i ca tie chiar iti place de ea si iti doresti o relatie cu ea.
Asa este la inceput, multa timiditate, dar trece. Dupa un timp o sa te obisnuiesti si totul o sa fie bine.

Funda!

| simonikxd a răspuns:

Uite ex fostul meu ma facea sa simt k el e " alesul" k, cu el imi voi imparti viata cu el nshh thinking spui k ai 16 ani uite nu stiu scoate nu stiu undeva in oras si vb cu ea nu stiu thinking sau a2` varianta cum a facut prietenul meu ( exul) i.ai niste trandafiri da ma.i multi asa peste vreo 10 (mi.e mi-a luat 36) s.au nhs spune-i pur si simplu daca chiar tii la ea si ea la tine k o "IUBESTI" dar nu stiu ce sa zic poate ti.am fost de folos nshhthinking oricum Bafta cu "EA" si sa va tina :*