| aliosa1 a întrebat:

Salutare.
Ma puteti ajuta cu o parere ceva? Acuma cativa ani am cunoscut o fata, am vorbit cu ea (pe yahoo messenger o bucata de timp) dupa asta pe Facebook am continuat sa vorbim. De ceva timp nu mai stiu nimic de ea, am incercat sa dau de ea pe cam toate retele de socializare.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu dai de ea pe rețelele de socializare nu prea ai ce face.

| aliosa1 explică (pentru Andreeush):

Stiu, mi sa cam luat gandu de a mai cauta. Multumesc de sfat.

| iKaiju a răspuns:

Păi poate s-a plictisit sa astepte.,, de cativa ani'' poate ea in anii aia astepta sa faci primul pas.

| aliosa1 explică (pentru iKaiju):

Am fost doar prieteni, nimic altceva! Stiu numele ei de familie si de unde ii, orasu, mai multe nu stiu!
Te inteleg poate a asteptat ceva poate a simtit ceva pentru mine si eu ca un prost nu am reusit sa imi dau seama.

| Blackship420 a răspuns:

Bossulache yahoo messenger nu mai exista

| aliosa1 explică (pentru Blackship420):

"Boss" tu nu ai citit ceea ce am scris sus happy