| Fetitza15 a întrebat:

Nu de mult mi-am luat un telefon Nokia Asha 200.Cand am incercat sa intru pe Facebook sau Yahoo Messenger mi-a spus ceva de genul:"parolata ta nu este valabila".Nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Daa stii de ce? Pentru ca mereu cand scrii iti scrie cu litera mare la inceputul prop. Asa am patit si eu. Cand vrei sati scrii parola si idul verifica daca scrie cu litera mare daca scrie fal sa scrie cu mica si iti va mergewinking! Succes!

| SeveKnife a răspuns:

Mie imi face la fel la Samsung s5229 dar daca ai aplicatia google pe telefon poti intra pe Facebook dand un search cu textul,, Facebook" yahoo messenger nu stiu.

| SeveKnife a răspuns:

Poti intra pe fb daca ai aplicatia google dand un search cu textul facebook dar pe ym nu poti intra