| anonimul29 a întrebat:

Salutare, nici nu stiu cum sa incep deci mentionez ca inca sunt virgin si prietena mea stie asta urmeaza sa avem primul contact sexual ea numai este virgina doar ca eu intampin o mica problema nu ma plang de marimea penisului dar al meu cand e in erectie nu e ca la toti baitii drept e un pic curbat in jos (ea nu stie asta) credeti ca ar putea-o deranja astept un rasp de la fete mie imi e cam rusine sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este problema frate, o sa fie placere pentru eawinking nici nu-ti dai seama ce placere

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricum cand o faci se indreapta si nu ai treaba sau il ti cu mana putin ca sa nu se vada diferenta.

| mona a răspuns:

Nu cred ca o va deranja...succes!

| Aleqa a răspuns:

Daca te iubeste, de ce s-ar uita la cum esti dotat?

| Catalin150396 a răspuns:

Nu... daca te iubeste cu adevarat nu conteaza cum arati, marimea etc.eu merg pe o idee fetele sunt lesinate dupa...hee hee

| neutrino a răspuns:

Oribil. Cu ce ai, te faci rau de rusine...

| hoolygan a răspuns:

O sa se excite mai tare frate nu e nici-o problema ...bafta cu ea

| kmipufulete a răspuns:

Si al meu e curbat in jos, si are doar 16 cm in erectie, dar toate gagicile au spus ca le-a placut, pentru ca forma curbilinie le-a oferit experiente noiwinking