| 10001 a întrebat:

Salutare, pot spune că am o problemă. Sunt într-o relație de 3 ani și 4 luni, până acum a fost foarte frumoasă această relație, dar acum 3 săptămâni am plecat cu familia în România pentru înnoirea unor acte deoarece noi locuim acum în Germania și în acest timp nu prea am vorbit cu iubita mea, adică când o sunam nu vorbeam mult și la mesaje îmi răspundea foarte greu, iar de când m-am întors totul este foarte diferit, nu mai facem dragoste, nu îmi mai permite să o ating în zonele intime și vreau să vă spun că înainte făceam foarte des dragoste și ne atingeam reciproc în zonele intime. Pot spune că aveam o viață sexuală extraordinară, dar s-a terminat.
Acum vă rog să-mi dați o parere pentru că nu vreau să mă gândesc că ar putea să mă înșele, o cunosc foarte bine și nu este genul care ar putea face astfel de lucru.

Vă rog doar să-mi dați un sfat.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sigur are pe altcineva. De ce nu iti spune? Pentru ca spera ca prin comportamentul rece pe care-l are fata de tine, sa te determine sa te desparti tu de ea. Astfel, evita sa para ea personajul negativ si sa-ti dea si explicatii.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil a aparut un alt baiat in viata ei si nu mai are dragan pentru tine, astea fiind semne clare ca nu te mai vrea.

| 10001 explică (pentru Violleta2022):

Bine Violleta, dar dacă nu mă mai vrea de ce nu îmi spune sunt 2 săptămâni de când mam întors.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 10001):

Fiindca nu-i mai pasa...

| mihai69 a răspuns:

Dacă te respinge, deja nu mai contează motivul.
Ia-ți rămas bun civilizat și mergi mai departe.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate, aceste lucruri trebuie sa le discuti direct cu ea, intr-o maniera calma, matura, deschisa, nu cu niste straini.Bafta!

| Miruna333 a răspuns:

Te-a inselat 100%. De ce nu o confrunti? Nu poti baga mana in foc pentru nimeni cand vine vorba de inselat, oricat de bine l-ai cunoaste. Nici unele persoane nu se vad capabile pana ajung in acel punct.
Apucaturile de genul nu apar peste noapte degeaba. Are legatura cu inselatul.

| 120bulevard a răspuns:

Da-i joc de glezne, a avut cine sa-i dea motorina de a crapat cat timp ai fost tu in Romania, e clar ca nu te mai vrea si sta cu tine doar de doru. nu mai zic
Du-te taicutule, a aparut monotonia si a vrut alt caras, e timpul s-o lasi pe strada.

| Xox0 a răspuns:

Ai vorbit cu ea despre asta? Ce are?

| Alecsandru322 a răspuns:

Dacă zici ca nu e genul de ce iti pui problema asta? Încearcă sa discuți cu ea