| majorr a întrebat:

Salutare!
Prietena mea mi-a zis ca are un viciu.
Si anume ca in relația anterioara putea sa inșele.
Cum ar putea scăpa de acest viciu?
Cel folositor răspuns primește funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un viciu nu dispare si nici nu se schimba, se pastreaza nealterat pentru totdeuna.
Daca fata are acest viciu, este evident ca la un moment dat te va insela, pentru ca viciul ala isi face aparitia, cand se plictiseste fata de tine, sau acnd apare un alt barabt la orizont, cu care este tentata sa flirteze.
De vicii nu poti scapa niciodata, tariesti cu ele, le ascunzi, dar intotdeauna ies la iveala, cand nici nu te astepti.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adica cu alte cuvinte e tar.fa, nu se poate rezuma la unu singur, si o da pe asta ca "aa stii am un viciu, simt nevoia sa insel", eventual trebuia sa-ti dea si o lacrima la povestea asta lacrimogena. Desparta-te naiba de ea si lasa prostiile

| mihai69 a răspuns:

Scapi de prietenă și scapi și de viciul ei.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ce prostie. Daca te iubeste, nu te va insela niciodata.
Viciu, auzi. laughing)