| Tf2plusilumianti a întrebat:

Salutare prieteni eu am 13 ani.Am o prietena de 12 care vrea sa facem dragoste doarca ea a mai făcu odată cu un tigan din cartier(obligata)si nustiu ce sa fac!
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| CoSmiN17052004 a răspuns:

Buna,eu is de parere asa la varsta aia nu as face sex nici protejat.
Nici macar 14 ani nu aveti copii.
Si eu niciodata nu folosesc 1 produs deja utilat ca obligata ca nu.
Parerea mea si in plus tiganii au si boli poate o luat vreo boala pe transmitere sexuala si ti o poate da si tie.
Auzi fa si tu macar 14ani si dupa sa vorbim despre facut sex.
Eu am facut prima data sex neprotejat la 18 ani
Si sex protejat la vreo 15ani
In niciun caz la 12-13ani
Lasa tu sexu.
Pune mana si invata.
Dupa sa cauti sex sa ai macar 14ani sau 15ani asa zic eu si in cazu ala macar sa faci cu prezervativ si sa faci cand nu e pe ciclu sau in perioada de fertilitate

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa cereti voie parintilor si daca va dau in scris, puteti sa faceti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu putine minute in urma ai postat la categoria Adolescenti urmatoarea intrebare :
Tf2plusilumianti intreaba:
""Salutare eu am 12ani. Am o iubita de 11 care vrea sa facem dragoste, doar ca ea a mai făcut odată cu unul din cartier si nu stiu ce sa fac:0 Sunt tentat sa accept. Ofer funda!"" Totusi nu ar fi mai corect sa te hotarasti sa spui adevarul? Privind atat varsta voastra cat si ce calitate are fata de tine fata respectiva; iti este prietena sau iubita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ewww.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fă trollul ăsta tâmpit.