| ion2015 a întrebat:

Prietena mea vrea sa facem dragoste si as vrea ceva diferit, cum sa o uimesc, voua ce va place?

Răspuns Câştigător
| spaikizz a răspuns:

Buna! Mie mi-ar place sa o facem la el in dormitor. Si sa fie romantic, dar fara lumanarele pe jos.As vrea sa puna o melodie care sa ma excite si sa aiba cearceaful alb si pufos. Mi-ar place sa ma cheme la el si sa-mi zica sa ma duc sus ca are o surpriza acolo, dar sa nu gasesc nimic. Decat cearceaful alb si pufos. Si el sa vina in camera sa dea drumul la muzica, un blues si sa inseapa sa ma dezbrace usor si sa ma sarute pe gat si mai jos, sa imi puna mana pe sani, sa ma mangaie... Dar, inainte sa imi puna mana pe sani si sa ma mangaie mi-ar place sa-mi zica,, buna! eu sunt cadoul.scuze ca am intarziat, sper sa nu-mi tai din plata!". fundita!?

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Du-te la o forjarie da-ti scula la otelit si praf o faci, nu va uita nicio data asemenea picamer.rolling on the floor

| Adelina_2192 a răspuns:

Hai sa iti spun eu ceva care i-ar place oricarei femei: inainte de momentu acela te duci frumusel la magazinul de langa casa si iei un tub de frishca. Iar in momentul respectiv, spune-i sa se dezbrace complet si spune-i regula de aur: nu are voie sa atinga nimic! sa stea doar pe spate cu mainile lejer pe langa corp, de restul te vei ocupa tu. Ii vei da cu frishca pe sani, pe burtica, in zona intima... iar mai departe sti ce sa faci. dar nu uita: n-are voie sa puna mana pe nimic! va fi o senzatie super pentru fata, se va simtzii ca in al noulea cer!

| rvr a răspuns:

Poti sa faci romantic sa inchire un apartament sau chiar la tine acasa sa pui petale de trandafir pe pat niste lumanari o sampanie iar mai tarziu o cada pline de spume cu niste petale de trandafir lumanari si sampanie deci stiu ce i place la o fata pentru ca si eu mis fata big grin

| Melissa_6681 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fac dragoste pe melodia,, In Lipsa mea''de Smiley, sa ma ia in brate si sa ma puna usor in pat iar apoi sa ma sarute din ce in ce mai intens, si sa ma pipaie de sus pana jos.Conteaza foarte mult si parfumul, pe mine ma atrage un tip care miroase puternic, dar si misterios