| Brotacel12 a întrebat:

Salutare, recent m-am despartit de prietena mea pe motiv ca mi-a ranit orgoliul, desi sunt suparat pe ea inca o iubesc, as vrea sa ne impacam, dar nu mi-ar placea ca dinnou sa ma intorc tot eu la ea(asa s a laudat mai demult ca tot eu ma intorc la ea ) Am fost de mai multe ori impreuna, sfaturi pareri, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Monsieur "Orgoliu Rănit", a cui a fost vina în povestea asta? Ar fi mai bine să rămâi cu orgoliul. Fata va găsi un băiat mai bun, care să nu aleagă între ea şi orgoliu.Te-ai despărţit de ea, acum las-o.Te asigur, o să-i fie mai bine fără tine.

| Brotacel12 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Si daca nu vreau sa raman cu orgoliul?

| Prezidentul a răspuns:

Probabil sta la "baza" cu tine si nu ti-ai dat seama.

| Brotacel12 explică (pentru Prezidentul):

Nu o fost asa, stai calm

| emy a răspuns:

Buna seara! Cand iubesti cu adevarat pe cineva, nu trebuie sa fii orgolios. Poti sa-i spui ce simti si atunci o vei pune pe ganduri. Te pup, pa, pa.

| christos1234 a răspuns:

Daca te-a ranit o data o va face in continuare, incearca sa gasesti pe altcineva.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca e vina ta, taci si baga scuze plus flori. Daca e vina ei si asa se lauda atunci sincer iti zic, fugi!