| nooolimits a întrebat:

Sunt baiat am 25 de ani,azi m-am intalnit de cateva ori cu o fata si pe seara am dus-o si acasa, ea are 20 de ani si se astepta sa o sarut dar ma doare inima ca nu stiu cum sa-i spun ca nu am sarutat in viata mea,n-am avut nici o relatie pana acum si ma tem sa ma paraseasca si sa rada de mine. Poate niste fete sa-mi dea niste sfaturi in privat sau daca nu aici public, va rog sa ma ajutati sad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te in pornhub si inveti cum ii faci de toate

| Emma30555 a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui ca nu ști ce sa faci. Fao pur și simplu cum crezi ca trebuie, ia-o ca pe o joaca, la început o saruti doar pe buze apoi continui cum simți momentul dar eu zic sa nu ii zici ca nu ai experienta ca ori își da seama și singura ori nu și este ok, te descurci tu

| Necunoscut112 a răspuns:

Daca mai eziti, o sa isi piarda interesul pentru tine cat ai zice peste. Nu trebuie sa ii zici ca nu ai experiente cu fete, incearca sa pari cat de cat increzator in tine si fii curajos! nu e nicio filosofie sa te saruti sau sa faci sex. Sunt lucruri pe care le face toata lumea si toata lumea are un inceput in privinta asta.

| Pool77 a răspuns:

Nu am nimic cu tine, sa nu crezi ca te insult.

Unde sunt persoanele care ma criticau?
M-ati criticat cand v-am spus ca primul sarut, primul contact sexual, prima relatie trebuie sa fie pe la 17-18 ani.
Aici se ajunge daca persoana respectiva se tine doar de carte si nu isi face relatii.

Acum, in cazul tau chiar nu stiu ce sa-ti zic.
Parerea mea e sa mai incerci o data, o duci tot asa acasa si bei ceva la tine, un shot sau orice. Dupa o saruti, daca n-o sa iasa bine ii spui clar ca te-ai ametit un pic, dar nu e nimic ca-ti revii.
Si poftim, ai o scuza pentru sarut.
Insa, nu stiu ce vei face cand relatia o sa avanseze si o sa ajungi cu ea sau cu alta in pat, acolo nu prea mai sunt scuze la 25 ani, doar purul adevar, adica ca esti virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu stie nu te afecteaza, fata nu astepta doar sa o saruti ai fi putut Sa ai prima experienta sexuala.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Fii mai tupeisti altfel o pierzi ma. Nu le plac genul ala de persoane. Mai arunca câte o gluma. Si nu il lua in serios sarutul, fa ce simti tu fara sa te gandesti la altceva gen cum e, cat trebuie sa dureze etc. Sa vezi ce fain e mai încolo. Baftă, si i-o poti trage din a doua întâlnire laughing)

| Marian9978 a răspuns:

Sarutul il faci cum simti pe moment cred eu, nu trebuie sa fi mare profesionist, nu mai fi negativ si înfruntă -ti frica, esti ditamai barbatul.Nu o sa te părăsească. Poate daca va sti ca este prima ta iubire te va iubi si aprecia mai mult, nu? Cine stiebig grin

| MariaShk1 a răspuns:

Nu ii spune ca o sa rada de tine. baga-i limba in gura, e simplu laughing uitate si tu pe Youtube sau la filme porno laughing)