| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, sunt baiat de 24 de ani si nu am avut niciodată o prietena reală sunt foarte timid și tot macin in mine.
Am tot încercat prin Facebook si in viata reala am încercat ceva dar nu m-au placut, nici fizicul nu prea ma ajuta am circa 102kg dar nici capul nu prea merge, ce ma fac?
Sunt ff timid

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un psihiatru. S ar putea sa suferi de anxietate sociala, nu de timiditate! Îngroșarea este și de la stres. Îți va da medicamente anti stres care sa te echilibreze

11 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 29 de ani și sunt virgin, deci stai calm că se poate și mai rău de atât...

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incepe prin a slabi, ca sa devii sanatos fizic si sa poti atrage fetele.

| Celcestietot a răspuns:

Sa slabesti si sa nu mai fi timid.

| Sofer a răspuns:

Mergi la sala și lucrează pentru corpul tău. La fete nu le plac băieți mai plinuți.

| SLS92 a răspuns (pentru Sofer):

Gata mergem la sala batem din palme in 4 luni e alt om' laughing) fi serios

| Sofer a răspuns (pentru SLS92):

Știu ca e greu. Trebuie urmat un regim și bagi sala și mult sport sad nu reușești în câteva luni.

| SLS92 a răspuns (pentru Sofer):

Si el are 24, nu 20, ca poate mai ziceai ca e ok

| alina2k18 a răspuns:

Lucreaza la atitudinewinking ca la fizic e mai greuwinking oricum banuiesc ca nu te uiti la fete bune ca nahwinking cauta si tu o grasunica si faci treaba cu eawinking de obicei fetele grasute bine sunt pline de viata, vesele si sociabilewinking ma refer la alea asumate ca sunt babane laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Nu cred ca mai ai sanse din pacate, mai ales ca pana la 24 de ani nu ai avut niciodata iubita. Nici eu nu am avut inca si am 19 ani. Totusi incearca sa slabesti, sa mergi la sala ca sa faci niste patratele. Sala iti va creste increderea in tine.

| SLS92 a răspuns:

Daca pana acum nu ti-ai gasit de acum inainte iti va fi si mai greu, sa fim seriosi, eu am 28 si sunt in aceiasi situatie ( ba chiar am devenit imun sunt MORT SENTIMENTAL ), GET USED TO IT, stiu cat doare dar NU MAI POTI FACE EFECTIV NIMIC happy Sa te apuci de sala e de asemenea mult prea tarziu, trebuia sa iti dea de gandit asta inca din timp liceul cel mult, deci esti cam fu tut din toate partile.

| miguel727272 a răspuns:

încercarea moarte n are, du-te la una de îți place și intreab o ca nu te mănâncă îți zic sigur