| andreimastermind a întrebat:

Vroiam sa stiu cum pot eu, ca baiat, care am vazut o fata pe Facebook si mi-a placut cum arata, cum pot sa ma bag in seama cu ea sau ceva de genu. Nu am vazut-o niciodata in viata reala.

6 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Poti sa incepi prin a spune un "buna!" si sa ii spui ca ti-au atras atentia cateva din pozele ei, daca raspunde pozitiv incepi o discutie cu ea, daca nu iti raspunde nu este nici o problema fete sunt.

| andreimastermind explică (pentru Horusss):

Pai si... nu par un ciudat daca ii scriu asta? laughing

| Horusss a răspuns (pentru andreimastermind):

De ce sa pari un ciudat? laughing
Nu trebuie sa iti fie rusine, fetelor le plac complimentele si nu este nimic deplasat sa fi sincer, adica sa fim seriosi nu pozele ti-au atras atentia?

| andreimastermind explică (pentru Horusss):

K, dar poti fii mai precis? gen ce sa-i scriu, si la ce raspuns sa am astept... si dupa eu ce sa-i scriu dupa raspunsul ei? laughing

| Miruna_Carla_1998 a răspuns:

Dai "angry" la cateva poze pe Facebook si o sa te baga ea singura in seama laughing)))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miruna_Carla_1998):

Penibil. Sa dai raspunsuri doar pentru amuzamentul propriu.