| kingRing a întrebat:

Salutare, sunt cu prietena mea de 6 luni impreuna, si vreau sa fac sex cu ea, dar nu stiu cum sa-i propun... Ma ajutati si pe mine va rog... PROMIT FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlaturideIngeri a răspuns:

Buna!
Cred ca este prea devreme sa-i propui asta, mai asteapta si tu putin.
Ar fi mult mai romantic sa faceti atunci cand impliniti 1 anisor.
Dar,daca o s-o faceti mai devreme,fi romantic cu ea, ia-o incet, nu te gandi la tine sa te simti bine, fa-o pe ea sa se simta bine, fi foarte atent cu ea, sarut-o, tine-o in brate.
Si este mult mai frumos sa spui ca faci dragoste cu prietena ta, decat sex, asta asa ca un sfat.
Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e bine sa i spui direct ca vrei sa faci sex, arata-i ca o vrei....prin saruturi, mangaieri in zona intima, daca nu se retrage inseamna ca si ea vrea

| DakotaRoyse a răspuns:

Ai vorbit cu ea despre asta?
Dacă nu, fă-o. Dacă vrea sau nu, şi dacă vrea, cum vrea, mai romantic sau nu, chestii de genul ăsta.
Sunteţi într-un cuplu, nu e nimic ruşinos să vorbeşti chestii de genul cu partenera ta. Şi evident, dacă ea va încerca să evite subiectul, cred că mai poţi aştepta puţin până să-l readuci în discuţie.

| AlaturideIngeri a răspuns:

Multumesc frumos pentru fundita! happy

| kingRing explică (pentru AlaturideIngeri):

winking

| AlaturideIngeri a răspuns (pentru kingRing):

Imi pare rau nu am facebook, nu pot sa-ti trimit mesaje pe privat fiindca am statut de junior.

| anonim2207 a răspuns:

Pai zi ca ai vrea sa faci sex cu ea si atunci ea iti va raspunde