| ianis88 a întrebat:

Salutare... sunt nou pe acest site si sper sa ma poate ajuta cineva cu sfaturi bune si sa inteleg mai bine lucrurile: am 21 de ani si inca sunt singur nu am pe nimeni langa mine(sunt baiat) nu stiu cum sa abordez o fata, imi plac unele fete dar nu stiu poate ele cred sunt ciudat ca am o inaltime de 1.96 si din aceasta cauza? am unele momente cand simt ca nu mai rezist pe acest pamant. ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Deci problema ta e ca ai 1.96?
Esti cu capul?
Este normal pentru un barbat sa fie inalt.
Nu concep ca o femeie sa spuna ca esti ciudat din cauza inaltimii laughing
Nu mai fii complexat din cauza asta ca nu ai de ce.

| Azµre a răspuns (pentru Vix999):

Nu, problema lui e alta... îi este rău de înălțime, și numai poate socializa cu fetele, ce n-ai înțeles.
PS: Să fiu pe subiect, socializează cu ele mă omule, cum vrei să te placă dacă tu nu te dai bine pe lângă ele, nu le faci să zâmbească sau să râdă.

| ianis88 explică (pentru Azµre):

laughing) buna asta

11 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Stii cate fete vor un baiat inalt? cred ca vreo 90% happy nu asta e problema. abordeza-le pe net daca esti mai timid, las-o sa descopere ce ai in interior, apoi invit-o in oras.simplu

| ianis88 explică (pentru Alexandru0007):

Mersi o sa tin conthappy

| ianis88 explică (pentru Alexandru0007):

Multumesc mult, o sa tin cont si raman dator happy

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Deci ma ofer eu:* ca iubita a ta...lasa-mi un mesaj cu ce vrei tu dar in principiu cu un DA

| ianis88 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da? uite chiar ma bucur sa aud asta un id, numar de telefon?

| Liliana1981 a răspuns:

NU, nu din aceasta cauza. Adica eu nu o vad ca fiind vreo problema. Si nu mai dispera, ai DOAR 21 de ani. Ce trebuia sa faci pana la varsta asta - sa fii casatorit si cu vreo 2 copii. Ai toata viata inainte.

| DiazAndreea a răspuns:

Linisteste-te, nimeni nu e perfect, cu totii avem care ceva. si eu am o problema cu inaltimea, am 1 metru si jmatate... daca esti mare nu e bine, daca esti mic nu e bine. nu trebuie sa faci pe plac lumii. incarca sa fii mai calm si sa te gandesti ca sunt alti oameni care au probleme mai grave decat inaltimea.
incearca sa gasesti pe cineva care sa nu fie fals ca persoanele din ziua de azi sa aiba un suflet bun. daca vrei sa mai vorbesti cu cineva trimite-mi mesaj privat

| HouseHouse a răspuns:

Zambeste!

| Razvann97 a răspuns:

Uite, iti dau un sfat. De acum in colo cand placi o fata spune-i-o in fata. Inainte de asta construieste o relatie buna de prietenie si ai sa vezi ca nu esti singur happy. Cum spune si Vix, este normal pentru un baiat sa fie inalt, asa ca stai calm.