| bogdan123x a întrebat:

Am cunoscut o fata care cred ca ma place. Se comporta ciudat cand stau pe langa ea si nu stiu cum sa o abordez dau Funda la sfaturi bune

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Crezi ca te place? adica a facut cv care tia atras atentia? eu te-as sfatuii sa nu te duci direct la ea si sa ii spui. incearca sa te apropii usor de ea, nu stiu fa ceva care sa nu iasa prea tare in evidenza. comportate ca si cum i-ai da de inteles ca o placi dar nu iesi din tipar. comunicand cu ea incearca sa va intalniti la un suc, cinema etc. si fii tu cat mai natural cred ca o va incanta asta. multa bafta. si fundita? happyhappyhappy