| sentiment_1547 a întrebat:

Salutare'sunt sorin(sentiment) nu mai sunt cu prietena mea di luna iunie dar de atunci pana acum am incercat totul ca sa se intoarca la mine parintii ei erau de acord dar nu vrea ea acum mi-a dat multe sanse dar eram sigur de ea. e foarte categorica cand a spuis nu asa a ramas cu toate ca aplans toata ziua dp ce mi-a zis ca nu mai vrea sa auda de mine? ea e gemeni si eu rac

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sorine, daca ea a plans toata ziua e cu un motiv anume. Cu siguranta are niste sentimente pentru tine. Nu pot sti momentul pentru care a spus ca e mai bine sa va despartiti insa eu cred ca mai poate fi o sansa. Da-i ceva timp sa isi puna ordine in ganduri si daca te iubeste iti va simti lipsa. Dupa un timp daca ea nu da totusi semne de viata poti sa o cauti si sa o rogi sa vorbiti deschis pentru ultima oara macar daca nu se poate altceva. Exista cu siguranta un motiv pentru care ea a luat aceasta decizie. Afla-l si in functie de acest motiv iti vei da seama singur daca mai merita sa lupti sau nu. Succes!

| Barajag a răspuns:

Bine ai venit pe acest site, in primul rand nu trebuie sa suferi, fete sunt destule, va veni si vremea cand vei fi iar fericit, daca ea ti-a spus nu, atunci cred de cuvinta sa-i respecti decizia.bafta!