| pustiul_1192 a întrebat:

Salutare, sunt un pic confuz in legatura cu prietena mea, suntem impreuna de 2 ani, ea la facultate de 1 an, a fost dragoste la prima vedere, insa in ultima perioada am impresia ca ma inseala si ca ma minte cu toate ca ma suna la 30 de minute. Cand stam de vorba la telefon, pur si simplu nu ii mai suport vocea si incep sa urlu si caut motive de cearta, nu stiu daca vreau sa ma despart de ea, ma simt prost cand vreau sa ii zic sa ne despartim si incep sa plang...ati patit asa ceva in viata voastra? Solutii sunt...si nu despartire? fara comentarii prostesti si imbecile, daca aveti o solutie apreciez, multumesc!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

U nu vreai sa te despartzi de! u c ai pe suflet este ca no poti imbratzisa si saruta de cate ori simti nevoie! iubesti si este normal sa fi gelos, dar gandeste-te ca poate si ei ii este greu si ea s simte aiurea acolo chiar daca tie nu-ti arata! te-ai intrebat dc te suna asa de des! sigur nu pentru ca are minute si nu are c face cu ele! j ea te iubeste si spera ca macar asa sa fie langa tine!

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Poate ar trebui sa vorbesti cu ea daca te simti confuz in privinta fidelitati ei sau poate nici tu nu mai esti asa atasat de ea dar nu iti dai seama cred ca mai degraba decat sa te desparti de ea vrei sa se schimbe ceva in relatie poate a intervenit monotonia cel mai bine ar fi sa vb cu ea fata in fata fara sa tipi la ea sa ii spui ce te deranjeaza

| flor_4630 a răspuns:

Cu siguranta nu te insala.Problema e la tine si la comportamentul tau fata de ea.Eu cred ca n-o ai iubesti si cauti tot felul de motive banale sa va despartiti. Daca asta simti cu adevarat, eu sa o faci acum, decat sa te mai chinui si u si sa o chinui si pe ea.Eu,ca fata, in locul ei n-as suporta.Intalniti-va undeva si discutati problemele voastre, despre unde a gresit ea fata de tine si u fata de ea.Bafta!

| Skylar a răspuns:

Pai normal ca te inseala

| vampirghimbir a răspuns:

Vorbeste mai deschis dar calm cu ea sau urmaresteo macar o ora dupa ce pleaca de langa tine si vezi daca te inseala te sfatuiesc sa va despartiti dacca nu poti sa eu zc in fata la telefon pe mess trimite prinntrun prieten
funda?tongue