| Laur2821 a întrebat:

Salutare TPU, am 18 ani și ma tot roade întrebarea asta. Dacă la 18 ani ești virgin ii o rusine? Adică nu am găsit persoana cu care să-mi incep viața sexuală, la ce vârsta ar fi normal sa îți începi viața sexuală? De multe ori am momente când ma masturbez și de 3 ori pe seara sau am momente când ma masturbez odată la 3 zile. La ce vărsa ați început voi viața sexuală și dacă e normal la 18 ani sa fii virgin ( am uitat sa zic ca sunt băiat)mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

E de admirat ca esti virgin la varsta asta. Inseamna ca ai principii mari si astept fata potrivita, ii vad pe astia pe aici ca vor sa se duca la excorte etc. In privinta vietii sexuale poti sa o incepi oricand daca te simti pregatit. Bine, cand zic asta nu ma refer bineinteles la varste fragede 12-14 etc.

| Pool77 a răspuns (pentru Victoria18):

De ce crezi ca daca cineva e virgin are principii mari?
Sper sa experimentezi cum e cand partenerul e virgin la 18-20 de ani, iar tu nu mai esti de mult si ai avut cateva contacte satisfacatoare, sa te vad cata rabdare ai sa-l educi si sa-i explici toate chestiile astea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

E fata. Ca majoritatea fetelor nu e ca au problema pe cap " oh, el nu stie nimic, acum trebuie sa stau sa il invat totul in loc sa ma bucur de sex ". Plus ca asta e Anastacia2000 aia. La ce fel de a fi are, nu te mira ca e virgina la varsta asta. SAu la 50 de ani.

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

E Anastacia? laughing))
Nici nu-mi bat capul atunci

11 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Chestia asta o faci când simți tu.
Nu i o limita, și nici o impunere.

| Pool77 a răspuns:

Nu inteleg, de ce dati atata pe virginitate?
Mie mi se pare un minus, nicidecum un plus.
Mai ales la varsta ta, teoretic ar trebui sa stii cu ce se mananca.
Daca-ti iei una care nu e virgina si a facut-o de mai multe ori, o sa te faci de rusine si probabilitatea sa te insele sau sa te lase e foarte mare pentru ca n-o poti satisface din timp ce n-ai habar cu ce se mananca.
Da-o dracu de fata potrivita si chestii, sau te categorizezi si tu un pampalau?

| PumpkinDoll a răspuns:

Daca te face sa te simti mai bine si eu sunt virgin si am 18 juma'

| username1053847 a răspuns:

Nu e

| Paul6969 a răspuns:

In primul rand, nu este o rusine! Nu conteaza la ce varsta o incepi! Cand esti pregatit si relaxat, poti sa faci. In al doilea rand, de ce dracu ai spus "am uitat sa spun ca sunt baiat". Frate! Crede-ma! Daca te mastubezi esti baiat, nu fata ce ***. Doar nu ma gandeam ca esti shemale!

| Marvinmiau a răspuns (pentru Paul6969):

Iti poti da seama ca e baiat ca a spus ca e virgin, sa stii ca si unele fete se masturbeaza

| epurasu a răspuns (pentru Paul6969):

Paul6969 si fetele se masturbeaza asa ca nu a gresit ca a spus ca este baiat!

| Paul6969 a răspuns (pentru epurasu):

Eu ma refeream ca stiam ca este baiat. Ca fetele dupa cum am vazut eu nu prea o dau sa nu mai fie virgine etc. Nu ai inteles la ce ma refeream epurasu! =)