| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,am fost impreuna cu o fata vara trecuta,iar iarna ne-am despartit,si dupa cateva luni, ea s-a combinat cu unu.Acum cateva saptamani s-au despartit,iar acum vreau sa fiu eu cu ea,si cand o intreb zice ca vrea sa ramana destul de mult timp singura,cam cateva luni, cum se poate sa fac sa fie din nou cu mine? Eu chiar o iubesc foarte mult.Dau funda celui mai bun raspuns.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna. Sfatul meu e s`o lasi sa stea singura asa cum vrea, daca ti-a zis asta inseamna ca are nevoie de timp, ca sa treaca peste relatia care a fost happy In acest timp deomnstreaza`i ca inca o mai iubesti, ca iti pasa de ea, fii mereu aproape de ea, propune-i iesiri amicale happy Si daca intr`adevar o iubesti, asteapt`o daca e cazulhee hee cum ai stat cateva luni fara ea, vei putea sta si acum happy Succes big grin

2 răspunsuri:
| CGF31 a răspuns:

Buna seara.
In primul rand ia-o logic, daca fata vrea sa stea singura o perioada este ca sa isi revina, daca e sa intre intr-o relatie cu tine sa nu o faca cu sentimente pentru fostul, nu ar fi corect fata de tine. Are mare dreptate fata. Arata-i ca iti pasa de ea si ca ai rabdare, ofera-te sa ii fi amic, un bun confident. CU rabdare obtii de toate, doar ca voi baietii nu prea vreti sa asteptati si sa rabdati happy.

| 2008 a răspuns:

Respecta-i hatararea dar incearca sa te appropii totusi de ea ca amic