| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Am o intrebare pentru baieti inspirata dintr-un reel vazut pe Facebook.
Sa zicem ca o fata va opreste pe strada si va intreaba in felul urmator:,,Uite,as vrea sa fac dragoste cu tine pentru ca sunt in călduri si te-am vazut si pe tine mai frumusel, ma iei la tine acasa?"
Buna cum ati reactiona la o asemenea propunere inedita?
laughing)))))))))))

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Dacă vreodată o femeie vine și-ți spune asta înseamnă că îi dusa rău cu pluta sau e drogata ori încearcă să te atragă într-o capcana! O femeie întreagă la minte nu face asa ceva niciodată!

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca. As zambi si as merge mai departe

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă să zicem asta, probabilitatea acestei întâmplări exact așa este foarte mică. Dacă fata este o necunoscută pentru mine, aș refuza-o pe moment. Dar dacă aș fi liber i-aș spune că mi-ar face plăcere să ne întâlnim ulterior.

| Emilian65 a răspuns:

As refuza oferta fetei respective.

| helpforyou a răspuns:

Unde-i camera ascunsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile au zilnic astfel de mesaje, dar nu o sa iti zica tie in fata, doar din priviri.
Normal ca nu patesti asta sau daca patesti nu te prinzi daca esti un lache.

| timidu89 a răspuns:

Cred ca e o capcana. Te trezesti ca trebuie sa o platesti de se ajunge la sex, fie iei bataie de la peste si ramai si fara bani. Oricat de buna e tipa nu poate fi real asa ceva in 2023. Doar asa ca esti ceva vedeta sa se intample pe bune asa scenariu, altfel 0 sanse.

| Robert2526 a răspuns:

Am primit propuneri de acest gen(nu asa de directe totusi, ar fi putin dubios). Depinde de fata, daca mi-a placut, am acceptat, daca nu, am refuzat.

La o propunere asa de directa, cel mai probabil as refuza.

Tu ce ai face?

| LordCristobal explică (pentru Robert2526):

Daca imi place fata accept propunerea dar o sa merg cu ea la o camera de hotel/pensiune ca sa nu fie ceva dubios la mijloc.
Pana la urma fetele nu cedeaza asa usor, nu se culca cu oricine au si ele mandria lor.