| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Baieti am o intrebare pentru voi.
Sa zicem ca sunteti livrator de pizza si cand ajungeti la destinatie va deschide usa o fata complet dezbracata.Apoi domnisoara va plateste si va intreaba daca v-ati rusinat. Dupa aceea va propune sa veniti la ea dupa ce va terminati programul ca sa va distrati putin cu ea si sa aveti o aventura de neuitat.
Baieti ati accepta o asemenea propunere inedita?
laughing)))))

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici nu aș sta pe gânduri, aș anula restul comenzilor mele și aș sari pe ea sa facem sex animalic

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mi s-a intamplat. Nu eram livrator de pizza, iar ea nu era chiar complet dezbracata si nici tocmai domnisoara, dar in rest datele problemei se potrivesc. laughing
Am acceptat? Nu! De ce? Pentru ca nu ma atragea. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Multumesc frate, respect

| aditimus a răspuns:

Nu multumesc
Daca te cheama dupa program pizza e deja rece...

| mihai69 a răspuns:

Fac o poză și-mi vad de livrări.

| Hammurabi a răspuns:

Asta e o întrebare pentru cei disperați care nu au mai văzut/avut femei în viața lor?
Sau scenariu unui film porno de duzină?

O tipă care îți deschide ușa complet dezbrăcată dar așteaptă să-ți termini tu programul de lucru? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, dar daca as fi insurat categoric nu. Si ce ti s-ar parea asa wow daca ar fi dezbracata la usa, cu atat mai frumos, mai clatesti ochii. big grin

| timidu89 a răspuns:

Zic da la secunda tongue As trece la actiune instant laughing Sa ma dea afara de la munca ca nu mi-ar pasa. Tu ce ai face?

| LordCristobal explică (pentru timidu89):

Sincer as veni la ea dupa ce ies din tura.
Mai intai munca apoi distractia.

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

Poate nu mai da nimic? laughing) Merge altul si ala ramane tongue

| LordCristobal explică (pentru timidu89):

Atunci o sa imi caut alta fata.laughing))))

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

Ce te faci daca apare asa o pensionara la vreo 60 ani in fata ta? laughing)

| LordCristobal explică (pentru timidu89):

Incerc sa scap cat mai repede de ealaughing))

| timidu89 a răspuns (pentru LordCristobal):

Albesti complet cand deschide usa, zici ca ai vazut moartea rolling on the floor

| Robert2526 a răspuns:

Il dau dracu de program si intru atunci la ea?

| Adelina4679 a răspuns:

Nu...daca a ieșit dezbracata la ușă ai vazut deja totul nu mai prezinta interes.

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Nu am auzit niciunde de fantezii mai mari ca cele de pe grupul ăstalaughing)

| Arabu30 a răspuns:

Ai văzut asta intr-un film porno?

| LordCristobal explică (pentru Arabu30):

Nu,nu era film porno, era un videoclip pe YouToube.