| MyProblemIsProblem a întrebat:

Am o problema...Ce pot face daca ata penisului este prea scurta incat nu pot trage pana in jos toata pielea care acopera penisul adica se trage in jos pana la baza capului penisului si dupa daca mai trag in jos ma doare.
Ps. Am 14 ani si sunt virgin.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cumperi de la farmacie unguentul numit Dermovate (propionat de clobetazol 0, 05%), cu care te dai pe pielea preputului (care acopera capul) care se va inmuia sub actiunea preparatului si prin intinderi repetate si miscari ca cele de masturbare, se va lungi si frenul (ata) de asemenea si preputul se va largi si ti se va decalota mult mai bine in scurt timp.Este bine sa procedezi astfel pentru a-ti pregati penisul de viitoarea ei activitate, alta decat cea actuala de aparat de facut doar pipi.Multa sanatate.