| DeeJayWolfy a întrebat:

Salutare TPU, Am o problema in legatura cu FRENULUMU' (asa numita ata de la penis) nu stiu cum sa scap de ea fara interventii chirurgicale, exista vreo metoda? Am vazut alti oameni care au scris ca li s-a rupt de la masturbare sau ca si-au inceput viata sexuala, Astept solutii va rog!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai se poate rupe cand ai primul contact sexual cu o fata VIRGINA sau la alti barbati poate ramane asa toata viata!
Nu cred ca te deranjeaza cu ceva. Poate ti-ai auzit prietenii ca l-au rupt si vrei sa fi si tu la "moda" dar nu are rost!
Toate la timpul lor! Succes!