| Anonim3177 a întrebat:

Problema cu ejacularea.

Recent am inceput viata sexuala si am o problema, aceea fiind cu ejacularea mult prea rapida, degeaba am un penis mare si il folosesc bine cand am problema asta.
Pot lua pastile? Daca da, de care sau exista si alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

""Experienta sexuala"", reprezinta denumirea corecta a problemei cu care te confrunti. Aceasta stare/capacitate de a fi/de a avea suficienta experienta sexuala se dobandeste si acumuleaza in timp, in urma a cat mai multe acte sexuale, intretinute in mod cat mai constant, Chiar si daca vei reusi sa respecti conditiile amintite, uneori este nevoie sa treaca cativa ani pentru a putea sa te declari multumit de prestatia ta. Inca NU au fost inventate deci NU exista pastilele... visate. laughing Sanatate!

| aXy99 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Niste analgezice usoare cred c-ar functiona. Nu sunt tocmai pastile.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca-l folosesti bine, daca abia ti-ai inceput viata sexuala si nu ai nici un pic de experinta?
Tocmai de aceea te si scapi repede pe tine, din lipsa experientei!
Recomand mai putina masturbare si vei vedea ca va tine mai mult partida sexuala, macar pana inveti sa folosesti cucul.
Nu uita de preludiul pe care trebuie sa-l oferi fetei INAINTE de partida sexuala cu penetrare, ca sa simta si ea ceva, daca tot nu esti capabil sa o satisfaci vaginal.

| Andreeush a răspuns:

Există pastile doar pentru erecție, nu pentru lipsa de experiență.

| Sofer a răspuns:

Ai incercat si al doilea numar? Tot asa repede? Cu timpul pana capeti experienta daca faci des.

| Endoryus a răspuns:

Tu vrei sa te tina 2 ore dupa 2 luni de sex? Voi folositi capul sa nu va ploua in gat observ. Cum zice tataie mai sus, experienta vine in timp. Si cu experienta inveti sa tina mai mult actul sexual.

| DanyDav a răspuns:

Da si anumite exercitii, exista modalitati prin care sa controlezi ejacularea cat doresti.

| 1Me9 a răspuns:

Daca toti ar avea o mare, unde ar fi concurenta? Pastilele alea le gasesti noaptea in somn laughing