| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU am o problema...
M-am certat cu fata de care imi place. ea mi-a facut o farsa cum ca o fata care a fost la mine in clasa care s-a mutat m-ar placea.azi am aflat ca ea mintise. m-am certat cu ea rau de tot a doua oara pe ziua de azi
prima data s-a intamplat ca cativa colegi din clasa au plecat in sala de festivitati si pe mine si inca 1 coleg nu neau lasat sa intram si apoi la dirigentie ne-am certat...Acum sunt foarte deprimat
Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ContesaSiContele a răspuns:

Mai bine o lasi in pace,tie iti place de ea si ea isi bate joc,iti face farse si se cearta cu tine, i-a fi rau cu ea si pune-o la punct sa vezi ce se imblanzeste, mai las-o in pace nu toate stiu ce inseamna sentimentele.