| LarisaViviana a întrebat:

Metode de excitare la femei? nu stiu cum sa ma excit mai repede
va rog sa imi spuneti daca stiti vreo metoda testata

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Apelam la un ...prieten! Daca nu, totul este legat de creier!

| shadow72 a răspuns:

Pai tu ar trebui sincer sa stii cel mai bine asta... poate ca o fata se excita daca ala ii suge degetul mic de la picior.in nici un caz nu o sa stim noi ce te face pe tine sa te zburlesti.noi putem face o incercare doar.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Leag-o de patwinking o sa fie niagara intre picioarele eiwinking

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai partener, să-ți facă un cunilingus; dacă nu, mergi la baie și pune dușul pe „jet puternic" (dacă ai din ăla cu mai multe jeturi), sau scoate para de tot și pune direct furtunul să curgă apa pe clitoris. Dacă niciuna din astea nu e destul... mă tem că ești frigidă.

| OnuOnulică a răspuns:

Incearca un gangbang laughing

| grab a răspuns:

Pai nu e treaba ta sa te exciti singura. el la ce mai e langa tine?
cumpara-ti un vibrator si maseaza clitorisul pana te iau fiorii...

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

1. pui pe un film porno, 2, te uiti un pic, 3.iti pui mana la pasarica, 4.incepi sa o masez, 5.incepi sa iti bagi degete in vagin sapoi bagi scoti tot asa dar repede..si te gandesti ca e un penis in tine, incerca, funda? :*

| RunForLife a răspuns:

Eu zic sa faci un casting la tine acasalaughingpoti chema si niste cailaughing