| VladIcsDe69 a întrebat:

Am vazut ca multi copii (+11 ani ) nu mai sunt virgini... Si voiam sa stiu daca e normal sa mai fiu virgin la 14 ani.( rog seriozitate, multumesc)

Răspuns Câştigător
| Ramona3k3 a răspuns:

Da e. Poti sa fii virgina si pana la 25 de ani, nu vad vreo problema in asta.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, este normal sa fi virgin la 14 ani, nu te lua după altii ca nu au minte in cap.

| Violleta2022 a răspuns:

Si unde ai vazut tu asta copilasule?
Pe strada, la prieteni sau rade cineva de tine?
Pentru ca nici un copil de 11 ani nu poate face sex, pentru ca NU are cu ce!
La 11 ani abia are un cuc mic-mic, cat un degetel, iar daca i se ridica ala, nu poate sa faca sex, nici daca ar vrea.
Asa ca, nu mai asculta la minciunile unora si altora, ca sexul se incepe pe la 17-18 ani, cand are si baiatul un cuc mai maricel si ii da sperma, pana atunci, se joaca cu el si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e normal.

| OAly a răspuns:

E foarte normal sa fii virgin si chiar indicat chiar si la 18 ani. Nu te avantajeaza cu nimic sa incepi viata sexuala prematur.

| MaTeOGG a răspuns:

Unde locuiesti, in Vaslui?
Si lasand glumabla o parte, exista iameni viegini la 80 si, etc, care mor "puri" ( de obicei asa zisii calugari ai lu' zeul ala domn, ***, sunt ateu deci ai prins ideea! (dumnezeu) )

| Mrfear a răspuns:

Ce intrebare, ai 14 ani.Ti se pare mult? Nimeni la 11 ani sau 12 nu ar trebui sa faca sex! Sexul ar trebui sa fie evitat pana la 15 ani impliniti, dar pana in 20 de ani esti prea tanar, nu abia ai facut si tu 11 ani si gata faci aia...nici la 13, 12, 11 nici la 14!

| Peaceman1 a răspuns:

Logic, este perfect normal. Nu cred ca și-au început viața la 11 ani... la 11 ani ca și băiat nici nu ai in pantaloni ceva sa satisfaci o fata. după părerea mea.plus de asta nu te îngrijora, nu ești încă pregătită oricum și e problema fiecăruia când își începe viața, gândește te ca viața sexuală vine și cu anumite responsabilități. Și dacă tu nu găsești persoana iubita potrivită care SA TE AȘTEPTE CÂT SIMȚI TU CA ESTE NEVOIE pentru a fi pregătită, poți rămâne și cu traume in viitorul ce urmează dacă te lași pe mâna unui om de nimic și te culci cu el. Stai linistita, trăiește-ți Copilăria, eu la vârsta ta(nu te gândi ca sunt acum cine știe ce, am aproape 17 anilaughing)) când auzeam despre "sex" deja începeam sa tremur de frica, așa reacționa organismul meu