| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, astăzi am făcut sex cu prietena mea înainte de ziua ovulației.
Actul sexual a fost făcut cu prezervativ dar mi-am dat drumul pe burta ei. Apoi s-a șters imediat nu s-a mișcat ca sperma sa ajungă undeva.Mi-am dat drumul când ea stătea in poziția misionarului deci pe spate. Exista vreo șansa fie gravida?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca esti barbat adevarat si o iubesti, ia- o de nevasta, n- o mai tine in acest stres.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista sanse sa fie gravida.

| AliGab a răspuns:

Nu, dar presupun ca ai sanse sa o lasi gravida wirreless cand nu este ea langa tine, in timp ce te masturbezi...
Serios acum, cu atata acces la informatie de tot felul mai punem astfel de intrebari tampite?

| Anonim5695 a răspuns:

Nu

| MagdaIrimie124 a răspuns:

Daca te ai asigurat că prezervativul nu era rupt, nu!

| Leana2006 a răspuns:

Nu exista nicio șansă, atâta timp cât ați folosit prezervativ și ai ejaculat pe ea, ci nu în ea

| eusebiu27 explică (pentru Leana2006):

A fost pe ea pe abdomen și tot actul a fost protejat